2016 yazında vizyonda olacak Paul Feig’in yeni Ghostbusters filminin oyuncu kadrosuna yeni isimler eklendi. Filmin yeni isimleri Andy Garcia, Matt Walsh ve Michael K. Williams’ın filmde canlandıracağı karakterler de açıklandı.

Ana karakterler olan avcıların bu kez kadın oyuncular tarafından canlandırılacağı yeni Ghostbusters filminde Andy Garcia, serinin ilk iki filminde David Margulies’in hayat verdiği New York Belediye Başkanı’nı oynayacak. Walsh ve Williams’ın canlandıracağı karakterlerin isimleri açıklansa da karakterlerin detayları henüz bilinmiyor. Ted, Hangover, Due Date gibi komedi filmleriyle tanınan Matt Walsh’un canlandıracağı karakterse Rourke ismini taşıyor. 12 Years A Slave, Gone Baby Gone ve Kill The Messenger‘da izlediğimiz Michael Kenneth Williams da Hawkins isimli bir karakterle karşımıza çıkacak.

Söz konusu film için ismi geçen bir başka oyuncu da Saturday Night Live ekibinden Cecily Strong. Yeni Ghostbusters‘ta rol alacak isimlerden Kristen Wiig, Leslie Jones ve Kate McKinnan’ın da SNL ekibinde yer aldıklarını hatırlatalım!

Reklamlar