2 Ekim’de start veren Filmekimi 2015’in İstanbul ayağı 11 Ekim’de son buldu. Bu vesile ile, pek çok festivalden ödüllerle dönen, yolunu gözlediğimiz filmleri bizlere ulaştıran Filmekimi 2015’in en iyi filmlerini okuyucularının oyları ile belirleyen FilmLovess bir anket hazırladı. Anketlerine katılarak Filmekimi 2015 kapsamında izleyip çok beğendiğiniz film ya da filmleri oylamada üst sıralara taşıyabilirsiniz.


Filmekimi 2015‘in uğrayacağı şehirlerdeki sinemaseverlere de rehber olabilecek bu ankete katılarak Filmekimi 2015 kapsamında izleyip çok beğendiğiniz filmleri oy vererek üst sıralara taşıyabilirsiniz. Festivalde aşık olduğunuz filmler birden fazla ise, merak etmeyin ankette birden çok oy kullanabilirsiniz. Festivalin İstanbul ayağının son bulduğu gün olan 11 Ekim’de “Filmekimi 2015’in En İyi Filmi Hangisi?” sorusunun cevabını bu bağlantıdan öğrenebilirsiniz.

The Lobster‘dan Youth‘a, Mustang‘den Son of Saul‘a; yıl içerisinde merakla beklediğimiz ve nihayet Filmekimi 2015 kapsamında izleme şansına eriştiğimiz filmler ile ilgili anket bu linktedir.

Reklamlar