Henüz resmi bir bilgi yok. Fakat dizinin üçüncü sezonu olursa, Matthew McConaughey’in True Detective’e dönme ihtimali güçlendi.

Son zamanların en iyi yapımlarından olan polisiye dizi True Detective’in özellikle ilk sezonu dünya çapında büyük beğeni kazanmış, kendi içinde güçlü bir sezon olan ikinci sezonu bile ilkinin koyduğu çıtayı aşamamıştı.

rust-cohle-true-detective-02

Antolojik dizi olmasından ötürü her sezonda farklı olaylar ve karakterler üzerinde duran dizinin üçüncü sezonunun olup olmayacağıyla ilgili resmi açıklamalar bir türlü gelmediği ve kulislerde dönen birtakım dedikodular üçüncü sezonun olmayacağını fısıldadığı için birtakım ümitsizlikler söz konusu olsa da ilk sezonun başrol oyuncusu Matthew McConaughey’den heyecan verici bir açıklama geldi.


Sıra dışı dedektif Rustin Cohle’u canlandıran Matthew McConaughey,geçtiğimiz gün katıldığı The Rich Eisen Show’daki açıklamalarında Rustin Cohle’u çok özlediğini ve üçüncü sezonda yer almak için yapımcılarla görüştüğünü doğrudan bildirmiş oldu.  Bu açıklama, henüz resmi bir açıklama olmamasına rağmen ikinci sezonun sonundan beri aldığımız en iyi haber olarak arşivde yerini aldı.kalemkahveklavye.com

Reklamlar