kaynak: bantmag.com

Rol aldığı ilk uzun metraj olan American Honey‘de sergilediği performansla yıl boyunca adından sıkça söz ettiren Sasha Lane, Neil Marshall’ın yöneteceği yeni Hellboy filminde rol alacak. Lane’in canlandıracağı karakterin, Hellboy’un çizgi romanlarda aşk yaşadığı Alice Monaghan olacağı da açıklandı.

Filmin oyuncu kadrosu heyecan verici eklemelerle birlikte şekilleniyor. Hellboy’u Stranger Things‘ten tanıdığımız David Harbour’ın canlandıracağı filmde Ian McShane ve Milla Jovovich gibi isimler de rol alıyor. Senaryosu Andrew Cosby, Christopher Golden ve çizgi roman serisinin yaratıcısı olan Mike Mignola tarafından yazılan Hellboy: Rise of the Blood Queen, serinin önceki film uyarlamalarına göre çok daha karanlık bir atmosferle karşımıza çıkacak.

American Honey‘de canlandırdığı Star karakteriyle büyük ses getiren Sasha Lane, önümüzdeki iki yıl içerisinde birçok farklı türde yapımda rol alacak. Sasha Lane’i yakında izleyeceğimiz filmler arasında Ben Wheatley’nin sıra dışı canavarlarla dolu yeni filmi Freak Shift, bir baba ve kızının birlikte yazdığı şarkıları konu edecek Hearts Beat Loud ve eşcinsellerin zorla gönderildiği bir terapi merkezinde geçecek The Miseducation of Cameron Post gibi ilginç yapımlar bulunuyor.

Önümüzdeki yıl izleyiciyle buluşacak yeni Hellboy filmine dair detaylar için takipte kalın.

Reklamlar